Klimatický podvod

4.8.2016: Dle posledních indicií má zvyšování teplot co do činění s Schumannovou frekvencí a to, že vědci nevědí a netuší, proč země mění svou vibraci je jen jejich problém.

http://www.energiezivota.com/vedecke-objevy/525-vedci-netusi-proc-zeme-meni-svou-vibraci

Nech je to jak chce, stále se jedná o podvod.

Obří investice a růst teplot o 1,5 stupně, navrhuje klimatická dohoda

12. prosince 2015  12:14
Francouzský ministr zahraničí Laurent Fabius v sobotu před polednem představil konečný návrh nové klimatické dohody, o kterém státy OSN jednaly uplynulých čtrnáct dní. Návrh klimatické dohody se snaží udržet globální oteplování výrazně pod dvěma stupni Celsia. V plánu jsou o miliardové investice na pomoc rozvojovým zemím.

Zdroj:http://zpravy.idnes.cz/dohoda-na-klimaticke-konferenci-d3v-/zahranicni.aspx?c=A151212_114205_zahranicni_ert

 

Takže nám opět serou na hlavy, dělají z nás blbce a ždímou peníze. Nejlepší fór je ten o té pomoci rozvojovým zemím, kterým se nacpou čerstvě natištěné ničím nepodložené hajzlpapírky a tyto země pak banksterům vrátí vyprané a zdravé.. Jak dlouho toto může fungovat a jak dlouho bude lidem ještě trvat, než jim to všem dojde? A aby jim to docházelo o trochu rychleji tak jsem si, s laskavým dovolením, vypůjčil tento rozboreček.

 

# Pavel Nárožný 2015-12-12 12:47

Současný koncept delegaci USA rozzuřil. USA, USA ? Není to náhodou ta země, která spotřebovává čtvrtinu vytěžených fosilních paliv na světě !? A co vlastně tato zamě vyrábí ??????

Skoro nic,asi tak,vlastně ne docela jsou dobří ve výrobě teroristů,to se jim nedá upřít.

Navíc má jen 300 milionů lidí, zatím co Číňanů je násobně tolik… Dokonce chyba +/- v odhadu Čínské populace je větší než těch 300M Amíků. Tož tak…Problém je, že to nikoho nezajímá, dokud se nebude řešit, kdo vrátí ty peníze za „emisní povolenky“. Nebo je to podvod…

Globální oteplovací podvod

I největší globální šílenci v IPCC panelu už uznali, že se oteplování NEKONÁ:
6b.cz/TmM
newswise.com/…/…
Tedy že: „Svět se přestal oteplovat před téměř 16 lety, podle nových dat zveřejněných minulý týden. Tyto údaje, které spustily debatu mezi klimatology, ukazují, že od začátku roku 1997 do srpna 2012 tu není žádný zřejmý vzestup v celkových globálních teplotách.

Srovnání množství ledu v srpnu 2012 a v srpnu 2013:

6b.cz/d98

…já bych řek, že se… ochlazuje? Co na to teploty při měření v balónech a družicích? Tohle:


6b.cz/a9m
Vysvětlení – červený graf hokejkově stoupajících teplot jsou předpovědi klimatologů.
Zelený KLESAJÍCÍ graf teplot jsou teploty měřené balóny.
Modrý KLESAJÍCÍ graf teplot od roku 2004 jsou teploty měřené satelity.

Teploty nám tedy průměrně od roku 2004 KLESAJÍ.

Je to nějaká konspirace? Je – Climategate česky v e-mailech:
ulozto.cz/…/…
…aneb jak se pánové domluvili, jak to budou interpetovat tak, aby nás strašili a přestali jsme znečišťovat… což bylo ještě relativně dobrým záměrem, dokud nenastoupily peníze za emisní povolenky… Cituji:

Nepodložené výroky jistých badatelů se pak jako virus šíří světovou odbornou literaturou, stovky vědců je citují v dobré víře. Cosi to vypovídá o názoru, že “stovky vědců se přece nemohou mýlit”.

Jinak řečeno, celé je to podvod. Jak byl „hokejkový“ graf ukazující vskutku rapidní nárust teploty vytvořen? Inu daty z jednoho jediného specifického stromu, když ostatní stromy žádný nárust teplot neukazovaly

Vysvětlení klimatického podvodu v 12 minutách (anglicky, Stefan Molyneux)
youtube.com/…/

Konec příběhu o Globálním oteplování: youtu.be/Td2InffQcwM

Agenda 21 – They want to blame you: youtu.be/l-RvUedfKpk (lži o globálním oteplování narazily na realitu) Důkaz, že za ty změny počasí může Slunce – změny na ostatních planetách v Slunečním systému: youtu.be/l-RvUedfKpk?t=8m49s Dějí se!

Změny v Solárním systému: youtu.be/kYSIN5zhoow

Atmosféra Země se skládá z 78% z dusíku, 21% kyslíku a zbytek jsou tzv. vzácné plyny…

Jenže – co to? Onen „zlý“ CO2 je toliko zastoupen 0,0385% ?! WTF!
Například i takový „vzácný plyn“ jako je Argon je v atmosféře zastoupen 24x více…!!! 😀 Takže bude jen spravedlivé, budeme-li platit emisní povolenky a na oltář globálnímu oteplování položíme všechny naše peníze, že? 😛

e stejného důvodu se prakticky odmítám zabývat metanem (je ho v atmosféře 5 494x méně než vzácného Argonu!), bež ohledu na to, jak moc krávy prdí :*)

99,866% hmotnosti všeho v Sluneční soustavě připadá na Slunce samo. Pokud tedy všechny planety, včetně obrů jako Jupiter, Saturn, Uran a Neptun, tvoří toliko 0,134% hmotnosti sluneční soustavy, pak je cokoliv se děje na těchto planetách zcela ireleventní ve vztahu k majoritní, určující aktivitě Slunce.

cs.wikipedia.org/…/

Je-li Slunce 99,866% hmotností celé naší milované Sluneční soustavy, pak je zjevné, že pokud se Slunce rozhodne přitopit, tak přitopí. Pokud se rozhodne ubrat, tak ubere. Vliv zcela zanedbatelného množství nějakých plynů v atmosféře na to nemůže mít jakkoli měřitelný vliv.

Naopak se ale zdá, že nás podle aktivity Slunce čeká chladné období. Jak se to ovšem už stalo před 700 lety – malá doba ledová:
youtube.com/…/

Proč jde o globální oteplovací podvod: 6b.cz/Ra0