Projekt Venus Jacqua Fresca

Project VENUS

Jacqua Fresca

Jacq Fresca

Shlédl sem video o tomto projektu jehož je autorem. I když je téměř 13 let staré, je stále aktuálnější. Jenže!

 

Tato vize se zdá, jak by řekli mnozí, utopistická, ale je nevyhnutelná, pokud chceme jako lidstvo přežít.

Podle mého názoru však opomíná jeden velmi důležitý aspekt, bez ketrého tento projekt nemá sebemenší naději na úspěch. A tím aspektem je ZMĚNA MYŠLENÍ LIDÍ. VŠECH LIDÍ. A ta se nedá institucionálně zařídit ani nařídit. To je otázka duševní a duchovní evoluce každého zvlášt´. Každý jeden z nás musí, a nebo nemusí, ale dojde k poznání, že nepotřebuje hromadit majetek, vykořistóvat a podvádět jiné, krást a lhát, znásilňovat a jakkoli ubližovat jiným bytostem.

Až každý jeden z nás zjistí a ocení posvátnost života jako takového, a že chce žít v souladu s přírodou, teprve potom můžeme úspěšně realizovat PROJECT VENUS.

To znamená, že souběžně a nebo ještě lépe v předstihu před PROJECT VENUS bude nutné změnit přístup ke vzdělávání dětí a mladých lidí. Máte pocit, že je v dnešním systému, který je všechno možné jen ne lidský, že je to proveditelné?

Je. Je ale zapotřebí, aby začal každý sám u sebe. Protože jestli chceme změnit svět, tak musíme změnit v první řadě sebe.

Spousta lidí bude namítat, že to nejde a v případě, že to připustí zjistí, že neví jak. Přitom je na světě a všude kolem nás spousta rad a návodů. Jsou tu již tisíciletí. Můžeme začít Kristem a přes Budhu až třeba po učení Toltéků. Kdo chce a je připraven, svou cestu si najde Jenže kdo nechce slyšet ten neslyší a kdo nechce vidět ten nevidí.

Duševní a duchovní evoluce je otázka času. Naopak co se týká technologií, které by odstranily znečšťování a drancování země, tam je situace poněkud jiná. Ty jsou k dispozici okamžitě. Proč se nevyužívají je možno vysvětlit dvěma slovy – peníze a moc. To opět souvisí s duchovní evolucí.

Jako příklad mohou posloužit např: Teslův generátor a obyčejné konopí. Princip Teslova generátoru je znám již století!!!! přikládám v příloze ZDE.

Konopí by bylo schopno z velké část odstranit drancování lesů, protože je vinikajícím zdrojem materiálu na tkaniva a papír a je také zdroj vynikájících léčiv. Toto jsou pravé důvody, proč je nelegální a ne k vůli THC. Alkohol a tabák mají deleko tvrdší dopad na zdraví a společnost, ale to nikoho nesštve, protože BUSINES.

Toto jsou mé vývody k tomuto filmu. Vy si utvořte své, video je zde:

Raj alebo Zabudnutie – Projekt Venus