ZAHOĎTE MASKY

S laskavým svolením sem si dovolil uveřejnit něco s čím se vnitřně zcela ztotožňuji. :-)

ZAHOĎTE SVÉ (EZO)MASKY A NECHTE SVÉ SVĚTLO ZAZÁŘIT ZEVNITŘ!

13244094_10153522781037344_8137869284184135457_o.jpg

 

 

Celá záležitost s duchovnem či s osobním rozvojem je jen iluze a obchodní byznys a nemá s pravou podstatou Bytí nic společného. Dokud nepochopíme, že musíme dát absolutní pozornost pouze sami sobě a stát se tak sami sebou v plné své síle a v napojení na Božský Zdroj, kterého jsme sami kanálem. Do té doby budeme hrát pouze své naučené role. To ovšem vyžaduje velkou odvahu. Opustit všechny své role a strhnout masky, za které se schováváme, i když o tom mnohdy ani nemusíme vědět, protože věříme nějaké iluzi. Přiznat si, že jsme žili sami ve lži je nejtěžší a zároveň nejdůležitější uvědomění, které nás posune o velký kus dál.

 

Je nutné pochopit, že každou nálepkou, kterou si dáme třeba i sami, se oddělujeme od druhých a činíme se jakýmsi lepším a nadřazeným. Ať už se považujeme třeba za Pracovníky Světla, Světlušky a Světlušáky, Sluníčka a Srdíčka. I když je to naše tzv. poznávací znamení, stále zde hodnotíme podle své momentální úrovně pochopení. Ano, je to taková naše pomoc a berlička na cestě, kdy čerpáme informace se stejně naladěnou skupinou lidí. Už není však třeba se nijak nálepkovat a něčím se odlišovat, i když jsme odvedli v těchto rolích velký kus práce. Nejsou žádní vyvolení, každý z nás je vyvolený stát se lepším Člověkem.

 

BUĎME PŘEDEVŠÍM LIDÉ. A toho dosáhneme, až když se navrátíme ke své PŘIROZENOSTI, která je naší BOŽSKOU PODSTATOU. Pak se staneme VŠÍM a zároveň NIČÍM. JSME a pracujeme dál pro naše nejvyšší dobro.

 

Je jasné, že takovou úrovní si prošlo a prochází mnoho z nás, ale je třeba si uvědomit, že to není konečná. Je to pořád jen role, ze které jednou nebo později vystoupíme. V této roli pouze opakujeme své naučené vzorce, chybí tam většinou osobní prožitek. To je pak zcela zjevné těm, kteří se už těchto různých rolí vzdali a postoupili dále. Ti už ale nemají potřebu se nějak titulovat, zasahovat do diskuzí nebo jiné o něčem poučovat. Žijí si svůj život v přítomnosti a skrze svoje osobní prožitky získávají nové zkušenosti a přichází jim inspirace taková, o které se jim dříve ani nesnilo.

 

Mnoho žáků přeskočilo své učitele a ze své pozice žáka nebo částečné nevědomosti si to nepřiznají a nechávají se zatahovat zpět. I učitel je na cestě stejně tak jako my a neznamená to, že je něco víc než my. Naši učitelé jsou tu třeba po nějaký čas, ale je nutné se jich včas pustit a nevytvářet si žádné závislosti. Je třeba se vzdát všech svých berliček a jít sám. Kdo na toto „duchovní“ pole však nikdy nevstoupí, mnohdy si ušetří mnoho zbytečně ztraceného času a ve svém vývoji může být daleko před námi.

 

Řada lidí již přešla do své nové reality a začíná budovat Novou Zemi na úplně jiných základech než doposud. Ovšem ani toto se nedá pochopit bez vlastního vnitřního prožitku. Tam nikoho nikdo nedovede, tam musí každý přejít sám. A každý to plně pochopí až tam bude. Odtud pak může inspirovat svým příkladem druhé. A ten, kdo Vás bude stále zrazovat a tvrdit, že to není možné, že musíte ještě tamto a toto změnit, vás opět jen manipuluje a zavádí zpět, byť třeba i nevědomě, protože sám té úrovně co vy ještě nedosáhl. Jen vy sami musíte vědět a vnitřně cítit, že už nepotřebujete žádnou pomocnou ruku, že Vás vede ruka Boží!

 

Pochopte, že už jsme dál než kdykoliv před tím. Tady už nestačí jen naučené vědomosti a fráze, které získáváme jen zvenka a pocházejí tedy z hlavy. Za pomoci rozumu si každý omluví a namluví kde co. Každý opravdový pozorovatel zjistí, že převážně se všude vede stále boj nebo různé „chytré“ úvahy na této úrovni. Ale je to pořád dualita.

 

Zapojit SRDCE tak, aby bylo v SOULADU s MYSLÍ je to, co se všichni stále učíme. To je cesta do JEDNOTY. Co není a nepůjde přímo ze SRDCE, bude čím dál více rozpoznáváno a viděno.

Každému, kdo se plně propojí se svým SRDCEM se bude postupně odkrývat svět, který si sám bude v LÁSCE tvořit.

Proto se vzdejte všech svých masek a nechte své SVĚTLO zazářit zevnitř! JE ČAS JÍT DÁL!

Osobní vnitřní PROŽITKY PŘÍTOMNÉHO OKAMŽIKU Vás dovedou do JEDNOTY, která je naším společným NOVÝM DOMOVEM.

 

Renata