DIVNÉ VÁNOCE A STRACH???

Letos prožívám tak trochu jiné až divné vánoce. Což bude zřejmě důsledek dvou událostí. Ta první,  nerozhodnost  (strach). Pak nejistota (opět strach).  Ani stromeček sem neustrojil, mám napečené cukroví a chodím kolem něj aniž bych si zobnul, což je nezvyklé. Ale hlavně dost špatně spím a imrvere přemýšlím. Najezdil sem na kole a nachodil přes sto km a přemýšlím. Až do dnešní noci. Opět mysl na plný obrátky, ale o strachu všeobecně. Dospěl sem k tomu, že to co nám brání být šťasten a cítit dobře v tom našem životě je STRACH. Strach o někoho, strach o něco, strach z něčeho a hlavně strach o sebe. A že všechny tyto strach y nám všem byly dány, vnuceny a nejsou přirozenéstrach

Pak sem usnul a kdyby mně brácha po 10,00 nevybudi asi bych chrněl do teď. Dal sem kafe, zobnul jabko a začal prát. Nejsem čuně. Jelikož na tu pračku nemusím furt hledět tak sem se malinko roztoulal na netu. A na sebeřízení.cz mi padlo do okou  jedna zkratka.

http://www.seberizeni.cz/8-nejdulezitejsich-myslenek-z-knihy-ctyri-dohody/

Pak sem si tu knihu našel, stáhnul, začetl se a hleděl jak puk. To všechno co mi posledních několik dní nedávalo spát a trápilo mou mysl, ty výdobytky mé skromné mysli, se mi najednou potvrdily.

Není a nemůže být sám sebou a šťasten ten, jehož ovládají strachy.

Aby ste, pokud budete mít zájem, nemuseli hledat, tak tady je ta kniha. Stačí otevřít a nebo stáhnoout a začít přemýšlet. :-)

 

Čtyři dohody